En savoir plus sur le livre
Bardzo emocjonalna, napisana z pasją i wielkim zaangażowaniem osobistym, poruszająca książka znanego dziennikarza telewizyjnego. Pisząc z potrzeby serca, a kierując się rozumem, Tomasz Lis analizuje obecną sytuacji Polski. Próbuje m.in. odpowiedzieć na jakie spustoszenia moralne poczyniły w nas zabory, wojna, system totalitarny; ile w nas tkwi jeszcze komunistycznych pozostałości; co się stało z naszym krajem w ostatniej dekadzie; dlaczego nasza klasa polityczna jest w stanie rozkładu; czy musimy być bezsilnymi obserwatorami powiększania się dystansu między niewielką grupą dobrze wykształconych uczniów i studentów i pozostałą częścią młodej generacji, która już na starcie przegrywa swoje życiowe szanse; czy nasze media przeżywają okres świetności, czy też degrengolady.
Nous avons un total de du titreCo z tą Polską? (2003 ).
Achat du livre
Co z tą Polską?, Tomasz Lis
- Langue
- Année de publication
- 2003
- product-detail.submit-box.info.binding
- (souple),
- État du livre
- Bon
- Prix
- 10,49 €
Modes de paiement
Il manque plus que ton avis ici.
- Titre
- Co z tą Polską?
- Auteurs
- Tomasz Lis
- Éditeur
- Rosner & Wspólnicy
- Publié
- 2003
- Format
- souple
- Pages
- 242
- ISBN10
- 8389217449
- ISBN13
- 9788389217448
- Séries
- Mots clés
- Pologne
- Évaluation
- 2,9 sur 5
- Description
- Bardzo emocjonalna, napisana z pasją i wielkim zaangażowaniem osobistym, poruszająca książka znanego dziennikarza telewizyjnego. Pisząc z potrzeby serca, a kierując się rozumem, Tomasz Lis analizuje obecną sytuacji Polski. Próbuje m.in. odpowiedzieć na jakie spustoszenia moralne poczyniły w nas zabory, wojna, system totalitarny; ile w nas tkwi jeszcze komunistycznych pozostałości; co się stało z naszym krajem w ostatniej dekadzie; dlaczego nasza klasa polityczna jest w stanie rozkładu; czy musimy być bezsilnymi obserwatorami powiększania się dystansu między niewielką grupą dobrze wykształconych uczniów i studentów i pozostałą częścią młodej generacji, która już na starcie przegrywa swoje życiowe szanse; czy nasze media przeżywają okres świetności, czy też degrengolady.


